Corsair Vengeance 16GB / 6000MHz DDR5 - Szürke
Termékkód: CMK16GX5M1E6000Z36
16GB, 6000MHz, DDR5, CL36
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Specifikációk
| Felhasználás | Desktop memória |
| Feszültség (V) | 1.1V |
| Frekvencia | 6000 MHz |
| Időzítés | CL 36 |
| Kapacitás | 16GB |
| Kiszerelés | Single modul |
| Kompatibilitás | Intel és AMD platformok |
| Memória Profil | Intel XMP és AMD EXPO |
| Típus | DDR5 |




60 hónap garancia








