Acer Vero RS272G0bpamix
Termékkód: UM.HR2EE.026
27 hüvelykes, 1920 x 1080 FullHD, 120Hz HDMI / 75Hz VGA, IPS, Adaptive Sync, Dönthető, Beépített hangszóró
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető: -5° ~ 20° |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Készülékház szín | Szürke |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 100000000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m² |
| Méret | 612,9 x 463 x 214,6 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Súly | 4,18 kg |
| Színmélység | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 75x75 |




24 hónap garancia








