Acer Nitro VG240YS3bmiipx
Termékkód: UM.QV0EE.302
23.8 hüvelykes, 1920×1080 FullHD, 180Hz, VA, AMD FreeSync Premium, HDR10, Dönthető, Beépített hangszóró
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Az Acer Nitro monitor újrafogalmazza az igazi gaming élményt. Letisztult, megnyerő gamer megjelenésével minden helyzetben élmény ránézni. A keret nélküli kijelző megoldásnak köszönhetően szinte annyit látunk a képernyőből, amennyi valóban szükséges, korlátok nélkül.
Rabul ejtő, akár HDR színek megjelenítésére is képes, amelynek köszönhetően tökéletes kép visszaadást eredményez, nagyon jó betekintési szögekkel. Abszolút játékosoknak tervezett sorozat, ahol 75Hz - 240Hz-s csúcs frissítési tartományban működő kijelzők közül lehet válogatni, FullHD felbontástól egészen a 4K UHD felbontásig, bizonyos modelleknél akár multi funkciós, forgatható (pivot) állvánnyal is.
A Nitro sorozat AMD FreeSync technológiával is rendelkezik, amely megakadályozza a gyors mozgásokból eredő képszétesést (már használható Nvidia videokártyákkal is), valamint az Acer Eye Protection technológiák, úgy mint a Flickerless, Low Dimming és BlueLightFilter (kékfény szűrés) is megtalálható benne.
Vesd bele magad a játékba, válaszd ki a Neked megfelelő méretet, képernyő típust, megjelenést és frissítési frekvenciát, aztán kezdődhet az igazi játék.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető: -5° ~ 20° |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 180Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 23.8" |
| Kontrasztarány | 100000000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m² |
| Méret | 540.3 x 413.3 x 240.1 mm |
| Panel típusa | VA |
| Súly | 3,57 kg |
| Színmélység | 8 bit (6 bit + FRC) |
| Válaszidő | 0.5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




24 hónap garancia








