MSI GeForce RTX 5090 32G SUPRIM LIQUID SOC
Termékkód: RTX 5090 32G SUPRIM LIQUID SOC
NVIDIA GeForce RTX 5090 GPU, 32GB GDDR7, 512bit, PCI-E 5.0 x 16, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 1 x HDMI 2.1b, 3 x DisplayPort 2.1b, vízhűtés.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Ajánlott tápegység | 1000W |
| Csatlakozó - DisplayPort | 3db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1db |
| Foglalat | PCI Express 5.0 |
| GPU órajel | Gaming Mode: Extreme Performance: 2580 MHz (MSI Center) Boost: 2565 MHz Silent Mode: Extreme Performance: 2527 MHz (MSI Center) Boost: 2512 MHz |
| GPU típus | Nvidia |
| Hossz | 320mm |
| Hűtés | Vízhűtés |
| Max. felbontás | 7680 x 4320 |
| Memória méret | 32GB |
| Memória órajel | 28 Gbps |
| Memória sávszélesség | 512bit |
| Memória típus | GDDR7 |
| Méret | Card: 280 x 148 x 51mm Radiator: 394 x 121 x 55mm Tube length: 450mm |
| OpenGL | 4.6 |
| Súly | 2969 g |
| Tápcsatlakozó | 16 pin |
| Videó chipset | GeForce RTX 5090 |




36 hónap garancia








