ASRock AMD Radeon RX 6600 Challenger D 8GB
Termékkód: RX6600 CLD 8G
AMD Radeon RX 6600, 8GB DDR6, 128bit, Boost Clock: 2491MHz, DirectX 12 Ultimate, 1x HDMI 2.1,3x DisplayPort 1.4
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Ajánlott tápegység | 500 W |
| Csatlakozó - DisplayPort | 3db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1db |
| Foglalat | PCI Express 4.0 |
| GPU órajel | Boost Clock: Up to 2491 MHz Game Clock: Up to 2044 MHz Base Clock: 1626 MHz |
| GPU típus | AMD |
| Hossz | 269 mm |
| Hűtés | Aktív |
| Max. felbontás | 7680 x 4320 |
| Memória méret | 8GB |
| Memória órajel | 14 Gbps |
| Memória sávszélesség | 128bit |
| Memória típus | GDDR6 |
| Méret | 269 x 132 x 41 mm |
| OpenGL | 4.6 |
| Súly | 627 g |
| Tápcsatlakozó | 8 pin |
| Videó chipset | Radeon RX 6600 |




36 hónap garancia








