AMD Ryzen 3 5300G Box
Termékkód: 100-100000253BOX
AM4 foglalat, Zen3, 4 mag, 8 szál, 4,2GHz, 65W.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Architektúra | 64bit |
| Foglalat | AMD AM4 |
| Gyártási technológia | 7 nm |
| Integrált VGA | Van |
| Integrált VGA típusa | Radeon™ Graphics |
| Kiszerelés | Hűtővel |
| L2 Cache | 2 MB |
| L3 Cache | 8 MB |
| Magok száma | 4 mag |
| Maximum fogyasztás (TDP) | 65 W |
| Processzor órajel | 4,0 GHz |
| Processzor Turbo órajel | 4,2 GHz |
| Szálak száma | 8 |
| Típus | AMD Ryzen 3 |




36 hónap garancia








