ASUS Dual Radeon RX 7600 XT OC Edition 16GB GDDR6
Termékkód: 90YV0K21-M0NA00
Radeon RX 7600 XT, 16GB GDDR6, 128bit, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 1x HDMI 2.1, 3x DisplayPort 2.1.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
- Auto-Extreme technológia automatizálást használ a megbízhatóság fokozására.
- Kettős golyós ventilátor csapágyak akár kétszer olyan hosszú is lehet, mint a hüvelycsapágyak.
- Axial-tech ventilátor kialakítása egy kisebb ventilátor-elosztóval rendelkezik, amely megkönnyíti a hosszabb pengéket, és egy akadálygyűrűvel, amely növeli a lefelé irányuló légnyomást.
- OC mód: 2801 MHz-ig (növelő óra) / 2513 MHz-ig (játékóra)
- 0dB technológia lehetővé teszi, hogy relatív csendben élvezze a könnyű játékot.
- A védő hátlap biztosítja az alkatrészeket szállítás és telepítés során.
- GPU Tweak III A szoftver intuitív teljesítménycsökkentést, hőszabályozást és rendszerfigyelést biztosít.
Specifikációk
| Ajánlott tápegység | 600W |
| Csatlakozó - DisplayPort | 3db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1db |
| Foglalat | PCI Express 4.0 |
| GPU órajel | OC mód: 2801 MHz 2513 MHz (Game Clock) |
| GPU típus | AMD |
| Helyfoglalás | 2.5 Slot |
| Hossz | 228 mm |
| Hűtés | Aktív |
| Max. felbontás | 7680 x 4320 |
| Memória méret | 16GB |
| Memória órajel | 18 Gbps |
| Memória sávszélesség | 128bit |
| Memória típus | GDDR6 |
| Méret | 227,2 x 123,24 x 49,6 mm |
| OpenGL | 4.6 |
| Tápcsatlakozó | 8 pin |
| Videó chipset | Radeon RX 7600 XT |




36 hónap garancia








