ASUS Dual GeForce RTX 4060 V2 OC Edition 8GB GDDR6
Termékkód: DUAL-RTX4060-O8G-V2
NVIDIA GeForce RTX 4060, 8GB GDDR6, 128bit, Core Clock: 2535MHz, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, 1x HDMI 2.1a, 3x DisplayPort 1.4a.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
- Kettős golyós ventilátor csapágyak akár kétszer olyan hosszú is lehet, mint a hüvelycsapágyak
- Axial-tech ventilátor kialakítása egy kisebb ventilátorcsomóval rendelkezik, amely növeli a légáramot a hűtőtömbön keresztül
- Harmadik generációs RT magok: Akár 2x sugárkövetési teljesítmény
- Powered by NVIDIA DLSS3, rendkívül hatékony Ada Lovelace ív és teljes sugárkövetés
- AI teljesítmény: 246 AI TOPS
- 4. generációs tenzor magok: Akár 4x teljesítmény a DLSS 3 és a brutális erő megjelenítésével
- OC kiadás: Fokozza az órát 2535 MHz (OC mód) / 2505 MHz (alapértelmezett mód)
- A 2-résidős kialakítás maximalizálja a kompatibilitást és a hűtési hatékonyságot a kiváló teljesítmény érdekében kis alvázon.
- 0dB technológia lehetővé teszi, hogy relatív csendben élvezze a könnyű játékot
Specifikációk
| Ajánlott tápegység | 550W |
| Csatlakozó - DisplayPort | 3db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1db |
| Foglalat | PCI Express 4.0 |
| GPU órajel | OC mód: 2535 MHz Alapértelmezett mód: 2505 MHz (Boost) |
| GPU típus | Nvidia |
| Helyfoglalás | 2 slot |
| Hossz | 202,2 mm |
| Hűtés | Aktív |
| Max. felbontás | 7680 x 4320 |
| Memória méret | 8GB |
| Memória órajel | 17 Gbps |
| Memória sávszélesség | 128bit |
| Memória típus | GDDR6 |
| Méret | 202,2 x 120,3 x 40,1 mm |
| OpenGL | 4.6 |
| Tápcsatlakozó | 8 pin |
| Videó chipset | GeForce RTX™ 4060 |




36 hónap garancia








