Dahua 8GB / 3200MHz DDR4 CL22 Fekete
Termékkód: DDR-C300S8G32
8GB, 3200MHz, CL22
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Felhasználás | Notebook memória |
| Feszültség (V) | 1.2V |
| Frekvencia | 3200 MHz |
| Időzítés | CL 22 |
| Kapacitás | 8GB |
| Kiszerelés | Single modul |
| Memória Profil | Intel XMP és AMD EXPO |
| Típus | DDR4 |




120 hónap garancia








