ASUS GeForce RTX 4060 LP BRK OC Edition 8GB GDDR6
Termékkód: RTX4060-O8G-LP-BRK
8GB GDDR6, 128bit, DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6, HDMI 2.1a, DisplayPort 1.4a., Low Profile
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
- Az Auto-Extreme technológia automatizálást alkalmaz a megbízhatóság növelése érdekében.
- A kettős golyós ventilátoros csapágyak akár kétszer olyan hosszúak is lehetnek, mint a hüvelyes csapágyak.
- OC kiadás: Boost Clock 2520 MHz (OC mód) / 2490 MHz (alapértelmezett mód)
- 4. generációs tenzormagok: Akár 4-szeres teljesítmény DLSS 3-mal a brute-force rendereléssel szemben
- NVIDIA Ada Lovelace Streaming Multiprocesszorok : Akár kétszeres teljesítmény és energiahatékonyság
- 3. generációs RT magok: Akár 2x sugárkövetési teljesítmény
- Az IP5X porállóság védelmet nyújt a részecskék behatolása ellen a jobb tartósság érdekében.
- A 2 nyílásos kialakítás maximalizálja a kompatibilitást és a hűtési hatékonyságot a kiváló teljesítmény érdekében kis méretű alvázban.
- A GPU Tweak III intuitív teljesítmény-beállítást, hőszabályozást és rendszerfelügyeletet biztosít.
Specifikációk
| Ajánlott tápegység | 550 W |
| Csatlakozó - DisplayPort | 2db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2db |
| Foglalat | PCI Express 4.0 |
| GPU órajel | OC mode : 2520 MHz Default mode : 2490 MHz (Boost) |
| GPU típus | Nvidia |
| Helyfoglalás | 2 Slot |
| Hossz | 188 mm |
| Hűtés | Aktív |
| Max. felbontás | 7680x4320 |
| Memória méret | 8GB |
| Memória órajel | 17 Gbps |
| Memória sávszélesség | 128bit |
| Memória típus | GDDR6 |
| Méret | 188 x 69 x 39 mm |
| OpenGL | 4.6 |
| Tápcsatlakozó | 6 pin |
| Videó chipset | GeForce RTX™ 4060 |




36 hónap garancia








