Aerocool Cylon Mini TG RGB - Fekete
Termékkód: ACCS-PV12013.11
Micro ATX / Mini-ITX ház, 1db beépített 80mm-es ventilátor, RGB világítás
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Specifikációk
| 2,5 colos bővítőhely | 2db |
| 3,5 colos bővítőhely | 3db |
| Beépített ventilátor | 1db |
| Előlapi csatlakozók | 1 x USB 3.0 1 x USB 2.0 HD audio és mikrofon |
| Folyadékhűtés támogatás | Igen |
| Formátum / Méret | mATX / mITX |
| Ház anyaga | Acél / Edzett üveg |
| Ház méretei | 186 x 381,5 x 373 mm |
| Ház típusa | Álló |
| Max. CPU hűtő méret | 147 mm |
| Max. VGA hosszúság | 300 mm |
| Súly | 3,25 kg |
| Szín | Fekete |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Ventilátor helyek száma | 3db |
| Vízhűtés radiátor méret | 240 |




24 hónap garancia








