Philips Evnia 32M2N8900P
Termékkód: 32M2N8900P
32 hüvelykes, 3840x2160 4K, 240Hz, QD-OLED, G-SYNC, Adaptive Sync, VESA DisplayHDR True Black 500, Dönthető, Forgatható, Magasság állítható, Beépített hangszóró, USB Type-C (65W)
A termék nincs raktáron, de rendelhető
Termék leírás
Véd és hűsít a tartós színtisztaságért
Továbbfejlesztett hangzás DTS Sound technológiával
Több forrás elérése és megjelenítése két eszközön
Evnia Precision Center: Maximalizálja játékélményét
Mesterséges intelligencia által fokozott Ambiglow: az intenzívebb szórakozásért
Ultragyors 240 Hz-es képfrissítési frekvencia a gyakorlatilag akadásmentes játékhoz
Tanúsított NVIDIA G-SYNC kompatibilitás a zökkenőmentes, gyors játékhoz
Ultra Wide-Color szélesebb színtartomány az élénk képért
A valódi 10 bites kijelző simább színátmeneteket biztosít a képeken
A DisplayHDR TrueBlack 500 hihetetlen árnyékrészleteket biztosít
UltraClear 4K UHD (3840x2160) felbontás a precíz képminőségért
SoftBlue technológia: a kényelmes nézéshez
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető Magasság állítás Forgatható |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| G-Sync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | OLED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | DisplayHDR True Black 500 |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 240Hz |
| Készülékház szín | Fehér |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 31.5" |
| Kontrasztarány | 1500000:1 |
| Maximum fényerő | 1000 cd/m² |
| Méret | 717 × 572 × 311 mm (állvánnyal) 717 × 419 × 70 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | QD-OLED |
| Pixelméret | 0,1814 mm |
| Pixelsűrűség | 139,87 PPI |
| Súly | 9,48 kg (állvánnyal) 8,09 kg (állvány nélkül) |
| Színtér megjelenítés | sRGB / AdobeRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 149% sRGB 97,7% Adobe RGB 99,5% DCI-P3 |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 65W |
| Válaszidő | 0.03 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








