ASUS HA3281A
Termékkód: 90LM08X0-B01I70
31.5 hüvelykes, 8MP-es, 3840 x 2160, OLED monitor
A termék csak írásos árajánlat alapján rendelhető.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 3 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 4 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | OLED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 31.5" |
| Kontrasztarány | 1000000:1 |
| Maximum fényerő | 250cd/㎡ |
| Méret | 73.5 x 62.6 x 24.5 cm (állvánnyal) 73.5 x 62.6 x 24.5 cm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | W-OLED |
| Pixelméret | 0.182mm |
| Súly | 14.8 kg (állvánnyal) 7.4 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 10 bit |
| Válaszidő | 0.5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








