ASUS MH2741A
Termékkód: 90LM08Z0-B02M70
27 hüvelykes, 3.6MP-es, 2560 x 1440, IPS monitor, LED háttérvilágítással.
A termék csak írásos árajánlat alapján rendelhető.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 2 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 3 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 900:1 |
| Maximum fényerő | 350cd/㎡ |
| Méret | 61,33 x 53,67 x 19,72 cm (állvánnyal) 61,33 x 36,34 x 4,49 cm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0.233mm |
| Súly | 6,7 kg (állvánnyal) 5,0 kg (állvány nélkül) |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 15W |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








