Lenovo ThinkVision P40WD-40
Termékkód: 64B4XAT1EU
39,7 hüvelykes, 2500R ívelt, 5120 x 2160 UW5K, 24 - 120Hz, IPS, HDR10, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Beépített hangszóró, USB Hub, Thunderbolt 4 csatlakozás (140W)
Ez a termék rendelhető, 7-10 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
A termelékenységi potenciál új dimenziói
A világ első 24-120 Hz-es változtatható képfrissítési gyakoriságú kijelzője az energiatakarékosság és a vizuális kényelem érdekében
Kiemelkedő vizuális teljesítmény modern szakemberek számára
Ultraszéles kijelző kiváló képtisztasággal
Tapasztalja meg a lenyűgöző részletgazdagságot egy tágas, 39,7 hüvelykes, ultraszéles kijelzőn. 21:9 képaránnyal, WUHD 5120 x 2160 felbontással és I-Plane Switching Black technológiával rendelkezik. Élénk, 98%-os DCI-P3 színskálájával és gyárilag kalibrált pontosságával (átlagos Delta E<2) megbízható színpontosságot biztosít a professzionális feladatok széles skálájához.
Intelligensebb hatékonyság zökkenőmentes teljesítménnyel
A ThinkVision az első kijelzőmárka, amely változó képfrissítési gyakoriságú (24-120 Hz) technológiát alkalmaz. Ez az intelligens rendszer valós időben állítja be a képfrissítési gyakoriságot, biztosítva a simább képeket a gyorsan mozgó tartalmaknál, és energiát takarítva meg statikus vagy világos nézés közben.
Tanúsított szemápolás az egészséges termelékenység támogatására
Az 5 csillagos Eye Comfort és az Eyesafe 2.0 tanúsítvánnyal rendelkező kijelzőtechnológia megvédi a felhasználót a szem megerőltetésétől és az ezzel járó egészségügyi kockázatoktól hosszú távú használat során.
Magával ragadó vizuális élmények
A 2500R-es ívelt kijelző magával ragadó vizuális élményt nyújt, amely még jobban elmélyíti a tartalomban való elmélyülést. Az IPS Black technológia magas, 2000:1 kontrasztarányt tesz lehetővé, így természetes képeket jelenít meg fokozott mélységgel és realizmussal.
A termelékenység következő korszaka
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | 1 db |
| Csatlakozó - Displayport | 1 db |
| Csatlakozó - Displayport kimenet | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1 db |
| Csatlakozó - RJ45 | 1 db |
| Csatlakozó - Thunderbolt 4 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 5 db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C | 2 db |
| Felbontás | 5120 x 2160 (UW5K) |
| Görbület | 2500R |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Ívelt | Igen |
| Képarány | 21:9 |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 39.7" |
| Kontrasztarány | 2000:1 |
| Maximum fényerő | 400 cd/m2 |
| Méret | 947,6 x 227,1 x 453,5 mm (állvánnyal) 947,6 x 105,3 x 419,5 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,1815 mm |
| Súly | 13,5 kg (állvánnyal) 9,7 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB 98% DCI-P3 99% BT709 |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 140W |
| Válaszidő | 6 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








