Creality K2 PLUS Combo
Termékkód: 1002110046
350 x 350 x 350 mm-es építési térfogat, Intelligens CFS (Creality Filament System), Erőteljesen megépített "Matrix" keret, 5 db csúcstechnológiás lépcsős szervomotor, 600 mm/s nyomtatási sebesség, 30000 mm/s² gyorsulás és csendes működés, Következő generációs közvetlen hajtású extruder, Légtisztító, Beépített RFID-címkeolvasó, Ethernet + kétsávos Wi-Fi, 32G EMMC, Kettős AI kamerák és még sok más
Ez a termék rendelhető, 7-10 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
350 mm -es méretű zászlóshajó
Kiváló többszínű 3D nyomtatáshoz
Kiemelkedő tapasztalat az asztali 3D nyomtatásban profik és hobbi felhasználók számára.
Intelligens CFS
CFSx4 akár 16 színt is képes megjeleníteni
Léptető szervomotoros rendszer
30000 mm/s² gyorsulás és csendes működés
350x350x350 mm
Több tér a kreativitásnak
Kettős AI kamerák
Intelligensen állítsa be az áramlási sebességet és a riasztási hibákat
Kiváló minőség
Hibátlan 3D nyomtatás bármilyen sebességgel
Masszív "Mátrix" keret
Merevséget biztosító présöntvényes technológia
Következő generációs
extruder készlet
Funkciókban gazdag és könnyen karbantartható
Aktívan fűtött kamra
Támogató mérnöki szálak
Vadonatúj CFS (Creality Filament System)
Hadd ragyogjanak az élet színei
16 szín, Emeld a kreativitásod szintjét
A CFS hátulján egy csatlakozóelosztóval rendelkezik. Akár négy CFS egység összekapcsolásával 16 szín gyönyörűségében nyomtathat. Ez megkíméli az utólagos extra festést.
Erőteljesen megépített "Matrix" keret
Egy robusztus, királyméretű fenevad
350 mm-es kocka alakú térfogat
Zavarba ejtő, hogy a modelled könnyen meghaladja az építőalap méretét? A K2 Plus jelentős , 350*350*350 mm-es építési térfogattal rendelkezik.
Ez a plusz formátum nagyobb tárgyak, vagy nagyobb tételek készítését teszi lehetővé, könnyedén kielégítve a folyamatosan bővülő 3D nyomtatási igényeidet.
5 db csúcstechnológiás lépcsős szervomotor
Forradalom a mozgásrendszerben
Következő generációs közvetlen hajtású extruder
Rengeteg funkció szépen csomagolva
Anyagok Szupermestere
Kiváló professzionális alkalmazásokhoz
Kettős AI kamerák és még sok más
A fejlett intelligencia a hátad mögött áll
Nyomtatás azonnal a dobozból
A K2 Plus előre összeszerelt állapotban van, így a kicsomagolás és a képernyő telepítése után azonnal használhatod. Ezután egy gyors üzembe helyezési útmutató ismerteti az olyan önellenőrzéseket, mint a szintezés és a ventilátor kalibrálása. Csak sétálj el egy csésze kávéra. Minden magától elkészül.
Légtisztító
Kiváló az olvadt szálakból származó VOC-k szűrésére.
Beépített RFID-címkeolvasó
Kényelmesen kezelhető, oldalra szerelt RFID-szál.
Ethernet + kétsávos Wi-Fi
Megbízható kapcsolat, nagy adatátviteli sebesség.
32G EMMC
Több modellfájl tárolására képes az újranyomtatáshoz.
Csodálatos RFID Filament
A Creality RFID Filament tökéletes partner a CFS számára. A mellékelt RFID chip tartalmazza a filament típusát,
színét és egyéb információkat, amelyeket a CFS le tud olvasni. Így
lehetővé teszi az intelligens filament-kezelést, ami kulcsfontosságú a többszínű feladatoknál.
Jelenleg elérhető RFID Filamentek: Hyper PLA RFID, Hyper PAHT-CF.
További RFID Filamentek hamarosan!
Specifikációk
| Csatlakozók | USB port |
| Fájltárolás | 32 GB-os EMMC |
| Kijelző | 4,3 hüvelykes színes érintőképernyő |
| Méret | 495 x 515 x 916 mm |
| Nyomtatási méret | 350 x 350 x 350 mm |
| Nyomtatási sebesség | 600 mm/s |
| Nyomtatható fájlformátum | Gcode/3MF |
| Nyomtatóanyagok | PLA / PETG / ABS / ASA / PET / PLA-CF |
| Súly | 51 kg |
| Színes nyomtatás | Igen |
| Szintezés | Automatikus szintezés |
| Technológia | Filament technológia |
| Wi-Fi | Igen |




36 hónap garancia








