Samsung Flip LH85WMFWLGCXEN
Termékkód: LH85WMFWLGCXEN
85 hüvelykes, 3840x2160 4K, VA, 75Hz, Tizen 9.0, Forgatható, Beépített hangszóró, WiFi, Bluetooth, USB Hub, USB Type-C csatlakozás
A termék nincs raktáron, de rendelhető
Termék leírás
Korlátlan együttműködési lehetőségek
Tapasztalat írásban magasabb színvonalon
Természetes és pontos írás
A Flip sima és pontos tollteljesítményt kínál, így az írás közelebb áll a valódi tintához. A 26 ms válaszidőnek és a 2048 nyomásszintnek köszönhetően a vonások természetesen folynak, az ötletek azonnal megjelennek a képernyőn. A rugalmas radírozás lehetővé teszi az intuitív korrekciókat kézzel vagy tenyérrel, így biztosítva a zökkenőmentes folytonosságot.
Ossza meg ötleteit azonnal és világosan
Továbbfejlesztett tábla
A továbbfejlesztett Whiteboard alkalmazás minden jegyzetet és vázlatot szerkeszthetővé tesz, lehetővé téve a tartalom szabad mozgatását vagy átméretezését az áttekinthetőség és a részletesség megőrzése mellett. Az AI Writing Tool lehetővé teszi a kézzel írott szöveg közvetlen bevitelét a keresőmezőkbe, és automatikusan finomítja a durva alakzatokat tiszta, professzionális grafikákká.
Kedvenc eszközeid, minden egy helyen
Kezdőlap lapozás
A Flip Home a gyakran használt alkalmazásaidat – Whiteboard, Note On, Workspace vagy Screen Share – közvetlenül a képernyőn tarthatod, pontosan ott, ahol szeretnéd. Szabd testre az eszköztárat egyszer, és minden megbeszélés gördülékenyebbé és hatékonyabbá válik, mivel gyorsan hozzáférhetsz a csapatod által használt eszközökhöz.
Megbízható teljesítmény és vállalati szintű védelem
Samsung Knox biztonság
Védje meg minden megbeszélést és ötletet. A Samsung Knox támogatásával a The Flip többrétegű védelmet nyújt a jogosulatlan hozzáférés és az adatszivárgás ellen. A rendszerindítástól a kikapcsolásig a kritikus üzleti tartalmak biztonságban maradnak, lehetővé téve a csapatok számára a magabiztos együttműködést – még összekapcsolt környezetekben is.
Jegyzeteljen azonnal, a képernyő bármely pontján
Jegyzet bekapcsolva
A felhasználók bármikor gyorsan írhatnak a képernyőre a könnyen elérhető jegyzetelési funkciónak köszönhetően. Akár videót néz, akár online böngészik, nem kell megszakítani a munkamenetet vagy képernyőképeket készíteni. Ez a funkció könnyeddé teszi a valós idejű együttműködést.
Több megtekintése. Több elvégzése.
Könnyű multitasking
Növeld a megbeszélések hatékonyságát az egyszerű multitaskinggal, amely több ablakot jelenít meg egyetlen képernyőn. A többablakos módok lehetővé teszik a dokumentumok egyidejű áttekintését, a webböngészést és a jegyzetelést – képernyőváltás nélkül.
Együttműködés képernyők között vezeték nélküli sebességgel
SMARTVIEW+
Zökkenőmentessé teheti az együttműködést a vezeték nélküli képernyőmegosztással több eszköz között (akár 9 hüvelykes méretig), így egyetlen kattintással gyorsan válthat közöttük.
Prezentálj bármilyen Apple eszközről – kábelek nélkül
AirPlay 2
A beépített AirPlay 2-vel a Flip lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy másodpercek alatt megosszanak tartalmakat iPhone, iPad vagy Mac készülékükről – adapterek vagy beállítás nélkül. Legyen szó akár egy gyors ötletvázlatról, akár egy nagy felbontású prezentációról, a Flip zökkenőmentesen és vezeték nélkül hozza el a szobába.
Zökkenőmentes hozzáférés a munkájához
Munkaterület
A Knox által biztosított Workspace segítségével a felhasználók könnyedén hozzáférhetnek távoli számítógépekhez, hálózati meghajtókhoz vagy felhőalapú üzleti alkalmazásokhoz, például a Microsoft 365-höz. Ezáltal a csapatok kapcsolatban maradhatnak erőforrásaikkal és munkafolyamataikkal, biztosítva a zökkenőmentes együttműködést és a folyamatos termelékenységet – még az irodai hálózaton kívül is.
Tiszta és világos kihívást jelentő fényviszonyok mellett is
Tükröződésmentes
A Flip 450 nites fényereje élénk láthatóságot biztosít még jól megvilágított helyeken is, míg a tükröződésmentes bevonat minimalizálja a tükröződéseket a zavartalan együttműködés érdekében. Akár világos tárgyalókban, akár ablakok közelében dolgozunk, minden részlet könnyen látható és megosztható marad.
Egy kijelző, kétféle alkotási mód
Forgatható kialakítás
Fordítsd el a képernyődet az ötleteidhez. A Flip forgatható kialakítása lehetővé teszi a csapatok számára, hogy szabadon váltsanak a függőleges és vízszintes módok között – függőleges íráshoz és gondolattérképezéshez, vízszintes prezentációkhoz és csoportos megbeszélésekhez. Ez egyetlen kijelző, amely az együttműködés minden fázisához alkalmazkodik.
Specifikációk
| Beépített WiFi | Van |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Bluetooth | van |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Csatlakozó - HDMI kimenet | 1 db |
| Csatlakozó - RJ45 | 1 db |
| Csatlakozó - RS232 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 2.0 | 2 db |
| Érintőkijelző / Touchscreen | Van |
| Érintőkijelző technológia | Infrared |
| Felbontás | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Szürke/fehér |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 85" |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Maximum fényerő | 450 cd/m2 |
| Memória | 64 GB |
| Méret | 1957,1 × 1163,2 × 83,7 mm |
| Operációs rendszer | Tizen OS |
| Panel típusa | VA |
| Pixelsűrűség | 0,487 mm |
| Súly | 66,9 kg |
| Típus | Interaktív kijelző |
| Válaszidő | 8 ms |
| VESA rögzítés | 600x400 |




36 hónap garancia








