Samsung Flip 3 LH85WMAWLGCXEN
Termékkód: LH85WMAWLGCXEN
85 hüvelykes, 3840x2160 4K, VA, 75Hz, Beépített hangszóró, WiFi, Bluetooth, USB Hub, USB Type-C csatlakozás
A termék nincs raktáron, de rendelhető
Termék leírás
Képzelj el egy új tanulási korszakot
A Samsung Flip 3 interaktív tanulási élményekkel alakítja át a tantermi környezetet, biztosítva az oktatók számára a hatékony és modern órák létrehozásához szükséges erőforrásokat. Több szoftver- és csatlakozási lehetőséggel, valamint intuitív interakciós funkciókkal a Flip 3 lebilincselő tanulási környezetet teremt.
Engedd szabadjára a kreativitást magával ragadó érintéstechnológiával
Fejlett érintőképernyős technológia
Ötletelj és alkoss interaktív érintőképernyős technológiával. Vázold fel ötleteidet gyors rajzolási sebességgel, mindössze 34 ms késleltetéssel, vagy fess valós pontossággal a kijelzőbe épített 2048 vastagságponttal.
Intuitív és természetes rajzolás
Az interakciók intuitív módon épülnek fel a problémamegoldáshoz és az alkotáshoz. Használj bármilyen tárgyat a közeledben, hogy életre keltsd az ötleteidet. A Flip 3 megkülönbözteti a vékony és vastag tárgyakból származó bemeneteket, hogy szimulálja a képernyőn megjelenő írást és kiemelést. Vagy egyszerűen töröld a tartalmat az ujjaddal vagy a tenyereddel.
Alkoss és oldj meg korlátok nélkül
Intuitív és természetes rajzolás
Az interakciók intuitív módon épülnek fel a problémamegoldáshoz és az alkotáshoz. Használj bármilyen tárgyat a közeledben, hogy életre keltsd az ötleteidet. A Flip 3 megkülönbözteti a vékony és vastag tárgyakból származó bemeneteket, hogy szimulálja a képernyőn megjelenő írást és kiemelést. Vagy egyszerűen töröld a tartalmat az ujjaddal vagy a tenyereddel.
Tartsa tisztán a képernyőt
Antimikrobiális bevonat
Az antimikrobiális bevonatnak köszönhetően a Samsung Flip 3 gátolja a mikrobiális növekedést, így védelmet nyújt bizonyos baktériumok ellen. Ez lehetővé teszi a tanárok és a diákok számára, hogy nyugodtan a képernyőn megjelenő információkra koncentrálhassanak.
A balesetek és kockázatok minimalizálása
Törésálló védelem
A Samsung tisztában van vele, hogy balesetek történhetnek. A diákok és az oktatók védelme érdekében a Flip 3 képernyőjét egy saját fejlesztésű törésálló fóliával vonták be, amely biztosítja, hogy a képernyő sértetlen maradjon törés esetén.
Központosítsa az óravázlatokat és az iskolai értesítéseket
Nyílt Pluggable Specification támogatás
Használjon előnyben részesített, harmadik féltől származó oktatási megoldásokat, és csatlakozzon az iskolai információs rendszerekhez a beépített OPS (Open Pluggable Specification) csatlakozóval. A Flip 3 egy központosított forrás az osztálytermi tanuláshoz és az iskolai szintű értesítésekhez, például az igazgatói bejelentésekhez, az időjárás-riasztásokhoz és a tűzriasztásokhoz.
Fedezze fel a megbízható oktatási megoldásokat
Beágyazott tanulási források
A Samsung szorosan együttműködött a Boxlighttal, az Egyesült Államok vezető oktatási megoldásszállítójával, hogy teljes mértékben optimalizált és innovatív oktatási szoftvert szállítson közvetlenül a Flip 3-hoz. Az oktatók mostantól hozzáférhetnek a Boxlight sokoldalú tanulási tartalmainak széles választékához a gondtalan óratervezés érdekében.
Gyorsabb működés a zökkenőmentes interakciókért
Erőteljes hardver
Gyorsabb eszközinterakciókat biztosít kevesebb betöltési idővel a 20%-kal több memóriának (RAM) köszönhetően. Vagy tölts le és ments el több interaktív tartalmat, miközben a kétszer nagyobb tárhelykapacitásnak köszönhetően konzisztens, megbízható teljesítményt élvezhetsz.
Specifikációk
| Beépített WiFi | Van |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Bluetooth | van |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | 1 db |
| Csatlakozó - Displayport | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Csatlakozó - HDMI kimenet | 1 db |
| Csatlakozó - RJ45 | 1 db |
| Csatlakozó - RS232 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 2.0 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.0 | 1 db |
| Érintőkijelző / Touchscreen | Van |
| Érintőkijelző technológia | Infrared |
| Felbontás | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Hangszóró | Van |
| Képfrissítés | 75Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 85" |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Méret | 1942,8 × 1144,1 × 69,4 mm |
| Panel típusa | VA |
| Pixelsűrűség | 0,4875 mm |
| Súly | 74,5 kg |
| Típus | Interaktív kijelző |
| Válaszidő | 6 ms |
| VESA rögzítés | 600x400 |




36 hónap garancia








