Creality Ender-3 V3 SE
Termékkód: 1001020514
Az Ender-3 V3 SE kompakt és elegáns. A letisztult X, Y és Z tengelyek, a sima T-alakú profilok és a diszkrét feszítők kombinációja letisztult megjelenést kölcsönöz.
Ez a termék rendelhető, 7-10 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Lazítson, bízza az automatikus szintezésre
A szintezés a nyomtatási minőség alapja.
Az Ender-3 V3 SE CR Touch érzékelővel rendelkezik az automatikus szintezéshez és feszültségérzékelővel az automatikus Z eltoláshoz.
Nem kell csavarokat tekergetni vagy papírt húzni.
Csak dőljön hátra, és élvezze a nyomtatási sikert.
Felhasználói felület életre kel
A felhasználói felület mozgóképes grafikákat használ a szintezési folyamat és más paraméterek megjelenítéséhez.
Egyetlen pillantással nyomon követheti a nyomtató teljesítményét.
Automatikus Filament betöltése és eltávolítása
Koppintson a „Kihúzás” gombra, és a filament
simán kifolyik a fúvókából.
Koppintson a „Visszahúzás” gombra, és a filament gyorsan kijön.
Így a filament cseréje egyszerű.
Közvetlen extrudálás, nagy teljesítményű
Az Ender-3 V3 SE "Sprite" extruder jól működik PLA-val, PETG-vel és rugalmas TPU-val, felszabadítva a kreatív potenciálodat.
Az extruder megbízhatósága a piacon is bizonyított, mivel több mint 500 000 darabot* szállítottak le világszerte.
*Az adatok 2023 júniusi állapotot tükröznek.
Stabil a nagyszerű ötletek megvalósításához
A merev kettős Z-tengely csökkenti a Z billegését.
Az Y-tengely egy pár 8 mm vastag, erős és kopásálló acélból készült lineáris tengelyt használ, amelyek hosszú ideig stabilan tartják az építőplatformot.
Együttesen minden egyes nyomatról gondoskodnak.
Gyorsabb nyomtatás dicséretes minőséggel
Max. nyomtatási sebesség: 250 mm/s; Max. gyorsulás: 2500 mm/s²
Specifikációk
| Kártyaolvasó | Igen |
| Kijelző | 3,2 hüvelykes színes gombképernyő |
| Méret | 420 x 366 x 490 mm |
| Nyomtatási méret | 220 x 220 x 250 mm |
| Nyomtatási sebesség | 250 mm/s |
| Nyomtatható fájlformátum | STL/OBJ/3MF/AMF |
| Nyomtatóanyagok | PLA/ PETG/ TPU (95A) |
| Súly | 7,34 kg |
| Szín | Fekete |
| Szintezés | Automatikus szintezés |
| Technológia | Filament technológia |
| Wi-Fi | Nem |




24 hónap garancia








