Creality K2 PRO
Termékkód: 1002110068
A K2 Pro 300 x 300 x 300 mm-es nyomtatási térfogattal rendelkezik, amely lehetővé teszi egy életnagyságú sisak nyomtatását, vagy nagyobb mennyiségű apró nyomat készítését.
Ez a termék rendelhető, 5-7 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Szuper merev külső váz
Ultra masszív felépítés
A merev vázelemek szívós, repülőgépipari minőségű alumíniumötvözetből öntöttek.
Mindezt FOC fokozatos szervomotorok hajtják
Forradalom a mozgásrendszerben
A 3 fokozatos szervomotor – melyek az extruderben és az X/Y tengelyen helyezkednek el – együttesen a következő szintre emelik az extrudálás állandóságát és a nyomtatási pontosságot.
Figyelj a nap 24 órájában
Gyorsabb szintezés, csak a célnyomtatási területre vonatkozóan
Intelligens automatikus szintezés
Hihetetlenül csendes, miközben gyorsan nyomtat
Zavar a zaj? Nem a K2 Pro. A fokozatos szervomotoroknak és a dinamikusan kiegyensúlyozott ventilátoroknak köszönhetően olyan csendesen működik, mint egy laptopon gépelni.
Villámgyorsaság, új rekord
Egy lépcsőzetes szervomotoros rendszerrel felturbózott nyomtatási sebesség akár 600 mm/s-ra is felszökhet, a gyorsulás pedig elérheti a 20 000 mm/s-ot?
Szenzoros Filament útvonal
Következő generációs közvetlen hajtású extruder
Pontos Filament be-/kimenet a beépített kifutásérzékelővel és az automatizált mágneses vágóval.
Aktív kamrafűtés
Kiváló professzionális alkalmazásokhoz
A K2 Pro és K2 Plus aktív kamrafűtése stabil kamrahőmérsékletet biztosít (akár 60°C-ig), ami segít megelőzni a sarkok vetemedését olyan filamentekkel történő nyomtatáskor, mint az ASA és a PPA.
Kiegészítő ventilátorkészlet stílusa jobbra
A kamra oldalán található kiegészítő hűtőventilátor a légáramlást az extrudált filamentre irányítja, fokozva a rétegek közötti tapadást.
Azonnali nyomtatás
Az összes K2 modell beállítható nyomtatásra az érintőképernyő kicsomagolása és telepítése után. A felhasználók ezután követhetik a rendszerindítási gyors útmutatót az automatikus kalibráláshoz, például a szintezéshez és a ventilátor kalibrálásához.
Specifikációk
| Bluetooth | Nem |
| Csatlakozók | USB port |
| Kijelző | 4 hüvelykes érintőképernyő |
| Méret | 445 × 477 × 573 mm |
| Nyomtatási méret | 300 × 300 × 300 mm |
| Nyomtatási sebesség | ≤ 600 mm/s |
| Súly | 23,7 kg |
| Színes nyomtatás | Igen |
| Szintezés | Automatikus szintezés |
| Technológia | Filament technológia |
| Wi-Fi | Igen |




36 hónap garancia








