Dell Pro E2726DS
Termékkód: 210-BTQB
27 hüvelykes, 2560x1440 WQHD, 100Hz, IPS, Dönthető, Forgatható, Magasság állítható, Pivot, Beépített hangszóró
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Jobb vizuális élmény
Dolgozzon a feladatok során magas, 100 Hz-es frissítési gyakorisággal, amelyet a TÜV Rheinland 3 csillagos tanúsítvánnyal rendelkező vizuális élmény és a ComfortView Plus támogat.
Magas frissítési gyakoriság
A magas, 100 Hz-es frissítési gyakoriság kevesebb villódzást, zökkenőmentesebb görgetést és simább mozgást biztosít.
ComfortView Plus
Minimalizálja a káros kékfény-kibocsátást a színpontosság feláldozása nélkül a Dell mindig bekapcsolt, beépített ComfortView Plus funkciójával.
Tapasztalja meg a különbséget, amikor a ComfortView Plus segít visszaállítani a sárga árnyalatokat a jobb színhűség biztosítása érdekében, összehasonlítva a szoftveresen aktivált alacsony kékfény-kibocsátású technológiával.
Dolgozz kényelmesen
Állítsd be a monitorodat a nap folyamán az igényeidnek megfelelően.
Dell Kijelző- és Perifériakezelő
Tapasztalja meg a Dell egyedülálló, innovatív alkalmazását, amely optimalizálja a teljes Dell PC-s munkaterület teljesítményét.
Maximalizálja a termelékenységet
Az Easy Arrange Memory előre beállított partíciókkal csempézett elrendezést biztosít a képernyőn, és akár öt ablakot is testreszabhat, így fokozva a többfeladatos működést. Az Easy Arrange Memory manuálisan, ütemezés szerint vagy indításkor menti és
visszaállítja az alkalmazásprofilokat.
Szabja testre a nézeteit
Dolgozzon kényelmesen, nappal vagy éjszaka. Automatizálja a fényerő- és kontrasztbeállításokat az ütemtervének megfelelően.
Könnyebben kezelhető
Időt takaríthat meg és növelheti az informatikai hatékonyságot a Dell Eszközkezelő konzollal, amellyel Dell perifériás eszközeit nagy léptékben, egyetlen felhőalapú konzolról kezelheti. Fedezze fel a Dell Display and Peripheral Manager kibővített parancssori felület funkcióit.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | LED |
| Keménységi skála / Hardness | 3H |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 100Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 300 cd/m² |
| Méret | 61,24 x 40,83 x 21,16 cm (állvánnyal) 61,24 x 35,68 x 5,18 cm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,23310 mm |
| Pixelsűrűség | 109 ppi |
| Súly | 4,8 kg (állvánnyal) 3,2 kg (állvány nélkül) |
| Válaszidő | 5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




24 hónap garancia








