Samsung Odyssey G5 LS32CG552EUXEN
Termékkód: LS32CG552EUXEN
32 hüvelykes, 2560x1440 WQHD, 165Hz, Ívelt, VA, AMD FreeSync, HDR10, Dönthető, HDMI és DisplayPort
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
WQHD felbontás
A játékvilágod élethűbb, mint valaha. A Full HD felbontás 1,7-szeres pixelsűrűségével a QHD felbontás hihetetlenül részletes, tűéles képeket kínál. Tapasztalj meg egy teljesebb képet, több hellyel az akciók befogadására.
165 Hz-es frissítési frekvencia és 1 ms válaszidő (MPRT)
Gyorsan végigpörgetheted a jeleneteket. A 165 Hz-es képfrissítési gyakoriság kiküszöböli a késleltetést az izgalmas játékmenet és az ultrasima akció érdekében. Ugorj az ellenségre azonnal, amint meglátod őket, az 1 ms-os válaszidővel (MPRT) minimális elmosódású képkockák érdekében.
AMD FreeSync
Szuperfolyékony szórakoztató élmény. Az AMD Radeon FreeSync szinkronban tartja a monitor és a grafikus kártya frissítési gyakoriságát a képtörés csökkentése érdekében. Nézzen filmeket és játsszon játékokat megszakítások nélkül. Még a gyors jelenetek is zökkenőmentesek és simák.
HDR10
Lenyűgöző grafika HDR10-zel. Az árnyalatok kaleidoszkópja hihetetlen élénkséggel kelti életre a játékjeleneteket. Fedezd fel az árnyékokban rejlő titkokat mély sötét feketékkel, ragyogó fehérekkel és kiemelkedően részletes felbontással.
Szemkímélő mód és kevesebb képernyővillogás
Játssz még tovább! A Szemkímélő mód minimalizálja a kék fényt, hogy szemed ellazuljon és kényelmesen érezd magad hosszabb játék közben. Az Odyssey G5 a zavaró és fárasztó képernyővillogást is csökkenti, így hosszabb ideig tudsz koncentrálni kevesebb zavaró tényezővel és szemfáradtsággal.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető: -2° ~ 18° |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 1 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Görbület | 1000R |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Ívelt | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 32" |
| Kontrasztarány | 2500:1 |
| Maximum fényerő | 300 cd/m² |
| Méret | 710,1 × 533,6 × 272,6 mm (állvánnyal) 710,1 × 439,4 × 135,9 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | VA |
| Súly | 5,20 kg (állvánnyal) 4,8 kg (állvány nélkül) |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 75x75 |




24 hónap garancia








