Wacom Cintiq 16 + Adobe Creative Cloud Photography 1TB
Termékkód: DTH135K0B_ACCP1TB
Lightroom és Photoshop egyben - a teljes kreatív folyamat támogatására. Professzionális megoldás, most kedvezőbb feltételekkel. A Wacom Cintiq 16 mellé most 50% kedvezménnyel szerezheted be az Adobe Photograpy Plan előfizetésedet.
A termék nincs raktáron, de rendelhető
Termék leírás
Teljes kreatív eszköztár fotószerkesztéshez, retusáláshoz és digitális alkotáshoz. A Wacom Cintiq 16 kijelzős rajztábla közvetlen, természetes munkafolyamatot biztosít, így pontosabban és kényelmesebben dolgozhatsz képeiden, illusztrációidon vagy kreatív projektjeiden.
Az Adobe Photography Plan a Lightroom és a Photoshop erejét egyesíti: rendszerezheted és finomhangolhatod fotóidat Lightroommal, majd részletes retusálást, kompozitálást vagy haladó képszerkesztést végezhetsz Photoshopban. Ideális választás fotósoknak, grafikusoknak, tartalomkészítőknek és kreatív szakembereknek, akik egy megbízható, professzionális setupot keresnek.
Most kedvezőbb feltételekkel elérhető: a Wacom Cintiq 16 mellé Adobe Photography Plan előfizetésedet 50% kedvezménnyel szerezheted be.
Ajánlott felhasználás: fotóretusálás, képszerkesztés, digitális alkotás, kreatív utómunka, professzionális fotós workflow.
Az új Wacom Pro Pen 2. Az új Wacom Pro Pen 2 azonnal a kedvenc kreatív eszközünk lesz. Jóval érzékenyebb és pontosabb és reszponzívabb, mint bármelyik korábbi Wacom toll.
- Négyszer érzékenyebb és pontosabb, mint az elődje
- Gyakorlatilag nincs lag
- Természetes dőlés
- Alacsony parallaxis
- Nincs szükség elemre vagy töltésre

Kötődés a vászonhoz. A Wacom Cintiq Pro 16 full HD felbontású 16 collos LCD kijelzővel rendelkezik. A nagy (72%-os NTSC) színhűségnek köszönhetően nyomtatásban is azt fogjuk viszont látni, amit a kijelzőn. De a kötődés nem csak képi értelemben értendő. A készülék felülete pont a kellő ellenállást tanúsítja a tollal szemben, így olyan érzetet ad, mintha valódi tollal dolgoznánk valódi papíron.
Alkotásra tervezve. A kreatív szakemberek mindig időszűkében vannak, ezért a Wacom Cintiq 16 számos, a produktivitást segítő megoldással rendelkezik. Ilyen például az opcionális kiegészítőként megvásárolható ExpressKey Remote, mely 17 szabadon konfigurálható gombbal rendelkezik. A számítógépünkhöz pedig USB-A kábelen keresztül kapcsolódik, így nincs szükség külön táp és monitor kábelre se.
Közelebb az alkotáshoz. Ha kompakt méretű vásznakon szeretünk dolgozni, a Wacom Cintiq 16 a tökéletes választás. Pehelykönnyű és könnyedén szállítható készülék, mely ideális rajzolásra és vázlatok készítésére.

Specifikációk
| Adatkapcsolat | USB |
| Csatlakozók | HDMI |
| Gyorsgombok | Nincs |
| Kijelző felbontás | 1920x1080 |
| Kijelző méret | 16" |
| Kompatibilitás | Windows 7/8/10, Mac OSX |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 210 cd/m² |
| Méret (aktív rajzfelület) | 344.16 x 193.59mm |
| Méret (tábla) | 422 x 285 x 24.5 mm |
| Nyomásérzékenységi szint | 8192 |
| Szín | Fekete |
| Szín megjelenítés | sRGB 97% |
| Tartozékok | Wacom Pro Pen 2 digitális toll 3db csere tollhegy található Quick start guide angol nyelvű telepítési útmutató 3-in-1 kábel (1.8m) |
| Toll dőlésérzékenység | Van |
| Touch funkció | Nincs |
| Válaszidő | 25 ms |




36 hónap garancia








