LENOVO Legion R34w-30
Termékkód: 67C7GACBEU
34 hüvelykes, 3440x1440 UW-QHD,1500R ívelt, 180Hz, VA, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR10, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Beépített hangszórók
A termék nincs raktáron, de rendelhető
Termék leírás
Szélesítse a horizontját ezzel a 21:9-es képarányú, ultraszéles WQHD-kijelzővel
Terjessze a megtekintési élményt a 21:9-es képarányú, ultraszéles WQHD-felbontású kijelzővel. A lenyűgöző, 3440x1440 képpontos kijelző szélesebb látómezőt biztosít, így tökéletes a multitaskinghoz, a játékhoz és a filmnézéshez. Az élénk színeknek, az éles részleteknek és a magával ragadó élményeknek köszönhetően minden jelenetbe valósággal beszippantja. Növelje munkaterületét vagy játékterét lenyűgöző, ultraszéles és kristálytiszta megjelenítéssel.
Villámgyors a verhetetlen játékhoz
Játsszon gördülékenyen és zökkenőmentesen a monitor 180 Hz-es frissítési gyakoriságával. Az elmosódás és a késleltetés a múlté. Mivel minden egyes képkocka zökkenőmentesen megjelenik, versenyelőnyben lesz része, ami magával ragadó játékkalandot tesz lehetővé.
Szédítő sebesség a győzedelmes játékhoz
Gyors válaszidő a zökkenőmentes megjelenítésért A monitor szupergyors, 0,5 ms-os MPRT-je. Gyors reakciót biztosít, amely kiküszöböli a szellemképeket és zökkenőmentes megtekintési élményt nyújt. Legyen szó intenzív játékról vagy pörgős akcióról, ez a funkció az élmezőnyben tartja.
A kijelzőtechnológia csúcsa
Élénk, az sRGB-t 99%-ban a DCI-P3-at 90%-ban lefedő színtartomány
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Felbontás típus | 3440 x 1440 (UW-QHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Görbület | 1500R |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Ívelt | Igen |
| Képarány | 21:9 |
| Képfrissítés | 180Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 34" |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Maximum fényerő | 350 cd/m2 |
| Méret | 807,8 x 442,7 x 321,6 mm (állvánnyal) 112,7 x 368,4 x 807,8 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | VA |
| Pixelméret | 0,2318 mm |
| Pixelsűrűség | 110 ppi |
| Súly | 8,1 kg (állvánnyal) 5,8 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB, 90% DCI-P3 |
| Válaszidő | 0.5 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








