Lenovo Legion 27u-10
Termékkód: 67D1GAC1EU
27 hüvelykes, 3840x2160 4K, UHD: 160Hz / FullHD: 320Hz, IPS, G-SYNC, AMD FreeSync Premium, Adaptive Sync, HDR10, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Kiterjedt, ultratiszta látványvilág
A 27 hüvelykes, borotvaéles képű, 3840 × 2160 képpontos UHD-felbontású kijelző lélegzetelállító tisztaságot és pontosságot kínál – valódi versenyelőnyt biztosítva az e-sportolóknak, amikor minden képpont számít.
Kivételes színpontosság
Tapasztalja meg az elit, 99%-os sRGB és 95%-os DCI-P3 lefedettségű színteljesítményt, amelynek élénk, élethű látványa hűen adja vissza az alkotó szándékát.
Merész kontraszt és mély realizmus
A HDR10 minden jelenetet drámai kontraszttal kelt életre – mélyebb feketéket, világosabb kiemeléseket és magával ragadóbb, filmhez hasonló játékélményt kínál.
Zökkenőmentes kapcsolat
Tökéletesítse harcállomását rugalmas, nagy sávszélességű, például HDMI 2.1- és DP 1.4-portokkal. Könnyedén összekapcsolhatja a konzoljait, a perifériákat és kiegészítőket egyetlen nagy teljesítményű, egységes játékrendszerré.
Személyre szabott kijelzővezérlés
A Legion Space és a Lenovo Artery (Lenovo Accessories and Display Manager) szoftvernek köszönhetően a teljes irányítás az Ön kezében van. Finomhangolhatja a kijelző beállításait, kezelheti a hangot, és speciális játéktámogatási funkciókat vehet igénybe.
A játékosok jóllétének előtérbe helyezése
A mai játékosok számára tervezett ergonomikus állvány számos emelési, döntési, elforgatási és forgatási lehetőséget kínál, így a tökéletes megoldást választhatja, hogy tartósan kényelmesen, egészséges testtartásban játszhasson. Ráadásul az EyeSafe 2.0 tanúsítvánnyal rendelkező technológia segít csökkenteni a szem megerőltetését, így a maratoni játékok alatt is éles marad a látása, és nem fárad el.
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| G-Sync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 320Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 300 cd/m² |
| Méret | 613,7 x 214,0 x 529,2 mm (állvánnyal) 613,7 x 49,0 x 367,0 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Súly | 6,2 kg (állvánnyal) 4,1 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB 95% DCI-P3 |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








