Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One (TIO) 24 Gen 5 Touch
Termékkód: 12NAGAT1EU
23.8 hüvelykes, 1920x1080 FullHD, 60Hz, IPS, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, Beépített hangszórók mikrofon és webkamera, USB Hub
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Felhasználó- és környezetbarát
Tapasztalja meg a tiszta és tűéles részleteket, valamint a széles látómezőt a monitor 23,8 hüvelykes, síkban váltó FHD-paneljén, amely lefedi az sRGB-színskála 99%-át. A hosszú ideig tartó használat során a TÜV Rheinland Eye Comfort, a TÜV Low Blue Light és az Eyesafe 2.0 tanúsítvánnyal rendelkező technológiák és a Natural Low Blue Light technológia színtorzítás nélkül csökkentik a káros kék fény mennyiségé. A TIO 24 Gen 5 a fizikai kényelméről is gondoskodik az üléspozíciónak megfelelően növelhető és csökkenthető magasságbeállításával. A monitor újrahasznosított papírba van csomagolva, és egy opcionális CO2-ellentételezési szolgáltatást is kínálunk hozzá, amellyel Ön is kiveheti a részét a környezet védelméből.
A távmunka közbeni értekezletek a vérében vannak
A TIO 24 Gen 5 Touch az azonnali használat élményét nyújtja a Lenovo Tiny gépeivel. Az 1080p felbontású RGB-webkamera pontos képet alkot Önről, a két beépített 3 W-os hangszórónak köszönhetően pedig tisztán hallhatja munkatársait az értekezletek közben. A külön VoIP gombokkal minden eddiginél egyszerűbben vehet részt a megbeszéléseken. A menüvezérlő joystickkal könnyedén módosíthatja a képernyő beállításait. A külön kamerafedéllel az értekezlet végén fizikailag letakarja a kamerát a privát szférája védelme érdekében. A Smart Traffic Light jelzőfény megjeleníti a folyamatban lévő értekezlet állapotát, így nem fogják zavarni az értekezletek közben.
Ütős Tiny gépek
A TIO 24 Gen 5 Touch moduláris készülék, amely támogatja a Lenovo ThinkCentre és ThinkStation Tiny számítógépeit a 4. generációtól kezdve. Könnyen és gyorsan csatlakoztathatja Tiny számítógépét a monitorhoz, és rögzítheti a monitor hátoldalán lévő külön nyílásba, hogy íróasztala mindig rendezett maradjon. A változatlan csatlakoztatási folyamat biztosítja, hogy a Tiny gépek monitorhoz csatlakoztatása mindig egységes és gördülékeny élmény legyen. Több különböző eszközt – például laptopokat, asztali gépeket vagy notebookokat – is csatlakoztathat a rendelkezésre álló HDMI- és DP-portok segítségével. Könnyedén megvédheti TIO monitorát és Tiny számítógépét is a biztonságot fokozó Kensington zárral.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 1 db |
| Csatlakozó - USB B | 1 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | W-LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 23.8" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | 539,8 x 207,6 x 384,6 mm (állvánnyal) 539,8 x 72,8 x 367,6 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,275 mm |
| Pixelsűrűség | 93 PPI |
| Súly | 6 kg (állvánnyal) 3,7 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








