Ubiquiti UVC-G6-Turret-B
Termékkód: UVC-G6-TURRET-B
Időjárásálló, manipulációbiztos 4K PoE kamera 1/1,8"-os 8 MP-es képérzékelővel, Multi-TOPS AI motorral és 3 tengelyes manuális beállítással a rugalmas telepítés érdekében.
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Specifikációk
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozás | Vezetékes |
| Ethernet | 1× RJ45 Ethernet port |
| Felhasználás | Beltéri / Kültéri |
| Fókusztávolság | 2,8 mm |
| Max. IR távolság | 30m |
| Típus | Turret kamera |
| Videó minőség | 4K UHD |




24 hónap garancia








