Lenovo ThinkVision P32ud-40
Termékkód: 64A8XAT2EU
31.5 hüvelykes, 3840x2160 4K, 120Hz, IPS, HDMI, DisplayPort, Lenovo Display Fleet Manager, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, USB Type-C (140W)
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
A ThinkVision P32UD-40 növeli a szakmai teljesítményedet. Ez a monitor erőteljes energia-megtakarítást ér el. A monitor több mint 50%-kal kevesebb energiát fogyaszt, mint az Energy Star 8 követelményei, így elvégezheted a munkádat, miközben spórolsz az árammal. A P32UD-40 professzionális szintű csatlakoztathatóságot és tisztaságot biztosít. Ez az UHD monitor élesebb vizuális élményt és kiemelkedő tisztaságot nyújt. Teljes sebességgel táplálja a munkához szükséges eszközeidet 140W teljesítmény leadással. Egyetlen kábellel csatlakoztatja a munkahelyi PC-det a monitor Thunderbolt 4 dokkolásával. Emellett lehetővé teszi a kényelmes flottakezelést a Lenovo Display Fleet Manager segítségével. Ez az innovatív szoftvermegoldás erőteljes eszközöket biztosít az IT menedzserek számára a zökkenőmentes eszközkezeléshez, hatékony firmware-frissítésekhez és központosított beállítások kezeléséhez.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - DisplayPort | 2 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 4 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB B | 3 db |
| Extrák | Lenovo Display Fleet Manager |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 31.5" |
| Méret | 218,0 x 594,5 x 714,3 mm |
| Panel típusa | IPS |
| Súly | 8,1 kg (állvánnyal) 5,2 kg (állvány nélkül) |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 140W |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








