Lenovo Yoga Pro 27UD-10 - Eclipse Black
Termékkód: 67E5RAC2EU
26.5 hüvelykes, 3840x2160 4K, 120Hz, QD-OLED, Dönthető, Magasság állítás, Beépített hangszórók, USB Type-C csatlakozás (140W), USB Hub
A termék nincs raktáron, de rendelhető
Termék leírás
Feltűnő szín, elbűvölő tisztaság
Hozza létre a következő műalkotását olyan kijelzőteljesítménnyel, amelyben megbízhat. A professzionális színpontosság, a Lenovo Color Sync Mode és a valósághű képmegjelenítés minden árnyalatot és tónust konzisztensen és élénken tart. A beépített szemvédő technológia védi a szemét a hosszú munkamenetek során. Tökéletes azoknak az alkotóknak, akik precizitást és csúcsminőségű, magával ragadó látványt igényelnek.
Lenovo Color Sync Mode
Tartsa fenn a professzionális színkonzisztenciát a monitoron és a Yoga Pro 9i Aura Edition (16", 11) segítségével. A Lenovo egyedülálló Color Sync Mode funkciója jobb pontosságot és minőséget biztosít, amikor több OLED kijelzőn dolgozik.
Élénk, részletes vizuális képek
Az 1 500 000:1 kontrasztarány és az 1000 nites csúcsfényerő, amelyet a Dolby Vision és a DisplayHDR™ True Black 400 tanúsít, lélegzetelállító kontrasztot, gazdag színeket és magával ragadó moziszerű részleteket biztosít, amelyek életre keltik munkáját.
OLED Care technológia
Akadályozza meg a képernyő beégését, csökkentse az energiafogyasztást, és hosszabbítsa meg az OLED kijelző élettartamát a hosszú távú, élénk teljesítmény érdekében – mindezt az OLED Care technológiával.
Egyablakos alkotás kreatív alkotóknak
A Lenovo Yoga Pro 27UD-10 az Ön mindent egyben kreatív központja, amely stúdióminőségű monitorral – 4K moduláris kamerával, magával ragadó hangszórókkal, és precíziós mikrofonokkal – van ellátva. Streameljen, működjön együtt másokkal és hozzon létre tartalmakat könnyedén. Közvetlenül a Monitorba építve ezek az eszközök asztali helyet takarítanak meg, és zökkenőmentessé teszik a munkafolyamatot.
Kifogástalan képminőség
Rögzítse munkájának minden részletét és hangulatát a 4K moduláris kamerával – kivételes képminőséget biztosít, amely éles felbontással és élethű élénkséggel ragyog. Rögzítse és indítsa el a felvételt könnyedén, professzionális szintű tisztaságot és lenyűgöző vizuális hűséget biztosítva minden felvételhez.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Magasságállítható állvány |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - DisplayPort (kimenet) | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen2 Type-A | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen2 Type-C | 3 db |
| Csatlakozó - USB Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Extrák | Moduláris kamera Sony IMX678 CMOS-al 4x integrált mikrofon |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| G-Sync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | OLED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 26.5" |
| Kontrasztarány | 1500000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m2 |
| Méret | 611,0 x 184,3 x 574,2 mm (állvánnyal) 611,0 x 184,3 x 464,2 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | QD-OLED |
| Pixelméret | 0,153 mm |
| Pixelsűrűség | 166 dpi |
| Súly | 6,7 kg (állvánnyal) 4,5 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 10 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / AdobeRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB 99% DCI-P3 96% Adobe® RGB |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 140W |
| Válaszidő | 0.03 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








