Lenovo Legion Pro 32UD-10
Termékkód: 69D0GACBEU
31.5 hüvelykes, 3840x2160 4K, 240Hz, QD-OLED, AMD FreeSync Premium Pro, Adaptive Sync, VESA DisplayHDR True Black 400, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, USB Type-C (15W)
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Kiterjesztett látómező, tökéletes képtisztaság
A 31,5 hüvelykes WQHD-kijelző éles, kristálytiszta látványt és káprázatos részletgazdagságot kínál minden képkockán. Több információt láthat rajta, így eredményesebb lehet.
Élénk képi világ a játékhoz
A PureSight OLED technológia lenyűgöző képminőséggel kényezteti a játékosokat. sRGB 99%, DCI-P3 99%, 1,07 milliárd támogatott szín, valódi 10 bites mélység és gyárilag kalibrált Delta E<2 színpontosság – mindez a játékélményt megváltoztató, élénk, gyönyörű látványvilágot teremt.
Élethű látványvilág
A Dolby Vision és a VESA Certified DisplayHDR True Black 400 technológia simább színátmenetekkel, mélyebb kontraszttal és gazdagabb részletekkel kínál következő generációs játékélményt.
A játékos személyéhez igazított kényelem
Az ergonomikus állvány felemelhető, dönthető és forgatható, hogy illeszkedjen az Ön tökéletes játékstílusához – úgy alakítottuk ki, hogy a játékosok kényelme és kitartása legyen a központban a maratoni játékmenetek során. Az Eyesafe 2.0 tanúsítvánnyal rendelkező monitoraink szemvédő technológiával készültek, hogy megóvják Önt a kékfénykibocsátástól.
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 3 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen2 Type-C | 1 db |
| Csatlakozó - USB Type-C (DP-Alt mode) | Van |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | OLED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | VESA DisplayHDR True Black 400 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 240Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 31.5" |
| Kontrasztarány | 1500000:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m² |
| Méret | 718,9 x 245,4 x 598,1 mm (állvánnyal) 718,9 x 51,2 x 415,3 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | QD-OLED |
| Súly | 8,5 kg (állvánnyal) 6,1 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 10 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB / AdobeRGB |
| Színtérlefedettség | 140% sRGB 99% DCI-P3 |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 15W |
| Válaszidő | 0.03 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








