Lenovo ThinkVision T24-40
Termékkód: 64A4MAT2EU
23.8 hüvelykes, 1920x1080 FullHD, 120Hz, IPS, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, USB Type-C (15W)
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
A ThinkVision T24-40 monitor 23,8 hüvelykes FHD IPS-kijelzőpanellel rendelkezik, amely az sRGB és a BT.709 színteret egyaránt 99%-ban fedi le, így bármilyen látószögben élénk képeket jelenít meg. A monitor 48-120 Hz-es dinamikus frissítési frekvenciájával a képernyő a munkafolyamathoz igazítható. Dinamikusan igazodik a képernyőn megjelenő tartalomhoz, ami egyenletesebb megjelenítést eredményez a gyorsan mozgó képeknél, vagy csökkentett energiafogyasztást az állóképek megtekintésekor. Az integrált Natural Low Blue Light technológia megvédi a szemet a fáradtságtól még hosszú munka során is. Az ötcsillagos TÜV Rheinland Eye Comfort tanúsítvány a garancia rá, hogy a készülék minden eddiginél nagyobb mértékben csökkenti a káros kék fény kibocsátását.
Csatlakoztatási lehetőségek a hatékonyság jegyében
A ThinkVision T24-40 monitorral semmiről nem marad le. A VGA- és HDMI 1.4-portoktól a DP 1.2-portokig számos csatlakoztatási lehetőség áll rendelkezésre, így bármikor könnyedén kapcsolódhat a készülékeihez, és hatékonyan dolgozhat.
Egyszerű hozzáférés
Használja ki a monitor USB 3.2 Gen 1 portjait (melyek között 3 USB-A, egy pedig USB-C 15 W PD csak adatport) az USB-eszközök egyszerű csatlakoztatásához. Könnyű hozzáférést biztosít USB-eszközeihez.
Környezetbarát
Ez a monitor fenntartható anyagokból készült, többek között 85%-ban újrahasznosított műanyagból és újrahasznosított fogyasztói műanyaghulladékból. A csomagolása pedig fenntartható és környezetkímélő papírpépből készül. A monitor megfelel a legújabb környezetvédelmi előírásoknak.
Felhasználóbarát ergonomikus kialakítás
Átláthatóbb kábelrendezést alakíthat ki, így takarékoskodhat a hellyel, és rendezettebbé teheti a munkakörnyezetét. A joystick segítségével minden funkciót könnyedén elér. A kiválóan működő, ergonomikus kialakítású állvány szélesebb tartományban állítható, emelhető és dönthető, így az Önnek legkényelmesebb pozícióban használhatja a monitort. A ThinkVision T24-40 monitor telefontartót is kínál a fokozott rugalmasság érdekében. Támogatja a Tiny Mounting Kit* használatát a kompakt kialakítású konfigurációk kiépítéséhez, hogy nagyobb munkaterület takarítson meg egy Tiny PC használatakor.
Tartozékok kezelése
Az összes T-40 sorozatú monitor felügyelhető és vezérelhető a LADM (Lenovo Accessory and Display Manager – ThinkColor) használatával
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1 db |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 3 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-C | 1 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 120Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 23.8" |
| Kontrasztarány | 1500:1 |
| Maximum fényerő | 250 cd/m² |
| Méret | 539,8 x 190,0 x 505,8 mm (állvánnyal) 539,8 x 45,3 x 314,8 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Súly | 5,1 kg (állvánnyal) 3,0 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB |
| Thunderbolt / USB Type-C maximális töltési teljesítmény | 15W |
| Válaszidő | 4 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








