Lenovo L27qe
Termékkód: 68C8GAC3EU
27 hüvelykes, 2560x1440 WQHD, 100Hz, IPS, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, Beépített hangszóró
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
A modern esztétikához készült
Tapasztalja meg a nagyobb munkaterületet a 27 hüvelykes monitoron a 4 oldalas, ultravékony kávával.
Úgy készült, hogy lépést tartson Önnel
-
Élvezze a kiváló színeket és tisztaságot a 90%-os DCI-P3 színskálának és 1500:1 kontrasztaránynak köszönhetően.
-
Értékelje az éles, zökkenőmentes élményt a monitor 100 Hz-es frissítési gyakoriságával.
A nagyszerű hangzás érdekében
Hallgasson zenét és egyéb tartalmakat tökéletesen tisztán a MaxxAudio® hangolású kettős 3 W-os hangszórón keresztül.
Könnyedén elérhető, ergonomikus pozíció
A stílusos és masszív monitorállvány emelési, döntési, elfordítási és elforgatási lehetőséget kínálva megkönnyíti a használatot.
Környezetbarát
Környezetbarát csomagolás, mely 95%-ban fogyasztói hulladékból újrahasznosított anyagokat tartalmaz.
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 100Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Maximum fényerő | 350 cd/m² |
| Méret | 613,2 x 196,2 x 421,6 mm (állvánnyal) 613,2 x 41,0 x 356,7 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Súly | 5,65 kg (állvánnyal) 3,91 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








