Asus TUF GAMING VG27UQEL5A
Termékkód: 90LM0CR1-B01171
27 hüvelykes, 3840 x 2160 4K, 80Hz, AMD FreeSync, Adaptive-Sync, NVIDIA G-Sync, VESA DisplayHDR 400, IPS, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás, Pivot, Beépített hangszóró
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
TUF Gaming VG27UQEL5A
A TUF Gaming VG27UQEL5A egy 27 hüvelykes 4K monitor, amely öt fejlett fejlesztést kínál a csúcskategóriás játékhoz.
Merülj el a kettős módban, amely lehetővé teszi, hogy a monitor gyorsbillentyűkkel könnyedén váltson 1080p 310 Hz-es módba az e-sport-kész teljesítmény és a villámgyors, 0,3 ms-os válaszidő érdekében. Az AMD FreeSync és az NVIDIA G-SYNC kompatibilitással együtt ultrasima játékmenetet biztosít .
A továbbfejlesztett színteljesítménynek, a frissített Gaming AI-nak és a DisplayWidget Centeren keresztüli egyszerű vezérlésnek köszönhetően ez a monitor mindig versenyelőnyben leszel.
ÁTTÖRŐ KETTŐS ÜZEMMÓDÚ KIJELZŐ
A TUF Gaming VG27UQEL5A gamer monitor lenyűgöző kettős üzemmóddal szakít a megszokottal. Ez a 27 hüvelykes, gamereknek szánt, gyors IPS kijelző gyors, 0,3 ms-os válaszidőt kínál. Ráadásul egyetlen gyorsbillentyűvel válthatsz a lenyűgöző 4K @ 80 Hz felbontás és az elképesztő FHD @ 310 Hz vizuális élmény között.
Tapasztald meg a 4K-szintű felskálázást
Az ASUS Smart Pixel technológia intelligensen javít minden képkockát, fejlett 4K felskálázást használva, hogy borotvaéles látványt nyújtson még alacsonyabb felbontásokon is. Akár a maximális képfrissítési gyakoriságot használod versenyjátékokhoz, akár egy filmes világban merülsz el, ez az intelligens 4K felskálázás biztosítja, hogy a tartalmaid élesek, definiáltak és folyamatosak maradjanak.
Tapasztald meg a hiperrealisztikus tisztaságot a közeli jelenetekben, miközben a borotvaéles pontosságot és a határozott kontúrokat távoli nézetekben is megőrized – biztosítva, hogy soha ne vessd szem elől a legfontosabb részleteket.
JÁTÉK HATÁROK NÉLKÜL
A VG27UQEL5A támogatja az NVIDIA G-SYNC és az AMD FreeSync technológiákat a sima, szakadásmentes látvány érdekében. Ezenkívül az ASUS ELMB technológia kiküszöböli a szellemképet a nagy képkockasebességű játékok során.
*G-Sync kompatibilis a feldolgozás során, kérjük, ellenőrizze a frissítésekkel kompatibilis listát a megfelelő hivatalos weboldalon.
ÉLÉNK SZÍNEK, TOVÁBBFEJLESZTETT JÁTÉKMÉRET
A VESA DisplayHDR 400 és a 120%-os sRGB lehetővé teszi a VG27UQEL5A számára, hogy élénk színeket és mélyebb kontrasztot jelenítsen meg a lenyűgözően magával ragadó látvány érdekében.
KAPCSOLÓDÁS ÉS ERGONÓMIA
A számos csatlakozási lehetőség közé tartozik két HDMI 2.0 port, egy DisplayPort 1.4 és egy USB Type-C szervizport, amelyek széleskörű kompatibilitást biztosítanak a különféle bemeneti forrásokkal.
Az ergonomikus állvány dönthető, forgatható, elfordítható és magasságállítható, valamint VESA-kompatibilis a falra szereléshez.
SZEMMEGŐRZÉSI TECHNOLÓGIA
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető Forgatható Magasság állítás Pivot |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| G-Sync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| Háttérvilágítás | LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | VESA DisplayHDR 400 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 80Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 27" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 400 cd/m2 |
| Méret | 61,5 x 54,7 x 21,4 cm (állvánnyal) 61,5 x 36,9 x 6,0 cm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,155 mm |
| Súly | 6,5 kg (állvánnyal) 4,3 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 8 bit |
| Színtér megjelenítés | sRGB |
| Színtérlefedettség | 120% sRGB |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








