GigaByte GS24F14A
Termékkód: GS24F14A EU
23,8 hüvelykes, 1920 x 1080 FullHD, 144Hz / OC 175Hz, AMD FreeSync, Adaptive-Sync, IPS, HDR10, Dönthető
Ez a termék rendelhető, 5-7 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Itt az idő
AZ UTOLSÓ MÉRFÖLD JÁTÉKRENDSZERED SZÁMÁRA
Láthatatlan játékosként a monitorokat gyakran alábecsülik. Az igazság az, hogy a monitorok szinergikus hatásként működnek, és a PC-alkatrészek legjobb teljesítményét hozzák ki. A GIGABYTE játékmonitorok a legjobb specifikációkat és minőséget kínálják, így a felhasználók valóban élvezhetik a kiemelkedő teljesítményt extravagáns kivitelezés nélkül.
Az áramvonalas megjelenés a GIGABYTE gaming sorozat dizájnfilozófiájának egyszerűségét képviseli, a masszív állvány és a matt felület pedig a funkcionális és esztétikai jellemzőket helyezi előtérbe, tovább fokozva a jellemzőket.
TÖKÉLETES LÁTÓSZÖG
A GIGABYTE gamer monitor állványa széleskörű dőlésszög-beállításokat kínál.
TECHNIKAI JELLEMZŐK
Villogásmentes
A szemfáradtság és a szem megerőltetésének megelőzése.
Alacsony kék fény
A TÜV Rheinland által tanúsított a szem egészségének védelme érdekében.
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető: - 5° + 20° |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 1 db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Nincs |
| Háttérvilágítás | E-LED |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 144Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 23.8" |
| Kontrasztarány | 1500:1 |
| Maximum fényerő | 400 cd/m2 |
| Méret | 537,7 × 414,5 × 152 mm (állvánnyal) 537,7 × 317 × 37,5 mm (állvány nélkül) |
| Panel típusa | IPS |
| Pixelméret | 0,0915 × 0,2745 |
| Súly | 3,16 kg (állvánnyal) 2,65 kg (állvány nélkül) |
| Színmélység | 6 bit + FRC |
| Színtér megjelenítés | DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 90% DCI-P3 |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 75x75 |




36 hónap garancia








