JBL Charge 6 - Fehér
Termékkód: JBLCHARGE6WHT
Hogyan lehet még jobb a már amúgy is nagyszerű JBL Charge hangprofil? Segít, hogy a szakma legjobb mérnökei közül néhányan átszervezik a felszerelésünket, hogy a lehető legrealisztikusabb hangvisszaadást nyújtsák.
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Kedvenc műsorunk legújabb évadához hasonlóan a JBL Charge is visszatért, és jobb, mint valaha. A Charge 6 mindent tartalmaz, amit megszerettünk, új csavarokkal, nagyobb téttel és erősebb hangzással. A soha nem látott hangzással, jobb csatlakoztathatósággal, strapabíróbb felépítéssel és akár 28 órás játékidővel a Charge 6 egy hordozható audioszörnyeteg.
Hogyan sűrítsünk több hangzást ugyanabba az ikonikus hordozható hangszórócsomagba? Néhány újratervezett hardverrel és a vadonatúj JBL AI Sound Boosttal - egy okos hangfeldolgozó algoritmussal, amelyet a motorháztető alá építettünk. A végeredmény? A Charge 6 messze meghaladja a súlycsoportját, teljes, gazdag, magával ragadó hangzással tölti meg a teret - anélkül, hogy több helyet foglalna az asztalunkon.
A Charge 6 az egyik legstrapabíróbb hordozható hangszóró a piacon. Vízálló, porálló és ütésálló, így ütésálló. Nevéhez híven a Charge 6 beépített külső akkumulátorral is rendelkezik, amellyel töltheted a mobileszközödet, miközben továbbra is zenét hallgathatsz.
Mi lehetne jobb az életünkben, mint egy új JBL Charge 6? Mit szólnál kettőhöz? Vagy néggyhez? Mostantól könnyedén csatlakozhatunk más Auracast™-képes JBL hangszórókhoz, hogy nagyobb területet (és több fület) lefedjünk ugyanazzal a lejátszási listával, akár a legszenzációsabb tetőtéri bulit rendezzük, akár a közönséget izgatjuk a legnagyobb savanyúságbajnokság előtt.
Ez A JBL Charge 6. Hordozható audio, amilyet még soha nem hallottunk.
Specifikációk
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Csúcsteljesítmény | 30 Watt |
| Frekvencia | 56 Hz - 20 kHz |
| Hangerő szabályzó | Van |
| Hangrendszer típus | Hordozható hangszóró |
| Méret | 22,9 × 9,9 × 9,4 cm |
| Súly | 1,37 kg |
| Szín | Fehér |
| Távvezérlés | Okostelefonnal |
| Üzemidő | Akár 24 óra |
| Vízálló kivitel | IP68 |




24 hónap garancia








