INTENSO MEMORY CENTER - 4 TB - USB 3.2 - FEKETE
Termékkód: 6031512
4TB-os külső merevlemez, USB 3.2 Gen1 csatlakozással, 188 × 119 × 34 mm
Ez a termék rendelhető, 5-7 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Beépített cache | 32MB |
| Csatlakozás | USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Fordulatszám | 5400rpm |
| Formátum | 3,5 col |
| Írási sebesség | 75 MB/s |
| Kapacitás | 4TB |
| Méretek | 188 x 119 x 34 mm |
| Olvasási sebesség | 85 MB/s |
| Súly | 685 g |
| Szín | Fekete |




24 hónap garancia








