Lenovo Idea Tab 11 8GB + 256GB 5G - Szürke + Billentyűzet tok és toll
Termékkód: ZAFM0320HU
11", IPS LED, 2560x1600, MediaTek Dimensity 6300, 8×, 2GHz, RAM: 8GB, Wi-Fi, Bluetooth, 4G/LTE, 5G/NR, GPS, GSM-call, USB-C: 1db, 8MP, 5MP, 7040mAh, Android 15
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Fordítás alkalmazásváltás nélkül
Búcsút inthetsz a képernyőképeknek és az alkalmazások közötti váltogatásnak. Mostantól, ha más nyelven látsz szavakat a táblagépeden, a Körrel keresve azonnal segítséget kaphatsz. Legyen szó képről, videóról vagy szövegről, csak nyomd meg hosszan a kezdőgombot vagy a navigációs sávot, és koppints a fordítás gombra az azonnali fordítások megtekintéséhez, majd azonnal visszatérhetsz a korábbi tevékenységedhez.
Éles kép, tiszta hangzás
Készülj fel egy lenyűgöző élményre a 11 hüvelykes, 2,5K felbontású Idea Tab tablettel! A négy Dolby Atmos hangolású hangszórónak, az élénk felbontásnak és a könnyed nézést biztosító 90 Hz-es frissítési gyakoriságnak köszönhetően minden jelenet élesebb, minden hang tisztább, és minden pillanat magával ragadóbb.
Sima, erőteljes, tartós
Maradj képben a zökkenőmentes teljesítménnyel és egész napos energiával. A MediaTek 8 magos processzor 70%-kal több energiát biztosít, míg a 7040 mAh-s akkumulátor egész nap bírja – így streamelhetsz, görgethetsz és tanulhatsz megállás nélkül.
Extra gondoskodásra tervezve
Nyugodt lehetsz az Android 15 és a Lenovo ZUI 17 operációs rendszerének köszönhetően. Ráadásul a 2 Android 17-ig terjedő operációs rendszerfrissítésnek és a 2029-ig terjedő 4 évnyi biztonsági javításnak köszönhetően a tableted hosszú távon naprakész és biztonságos marad.
Specifikációk
| Adattörlés | Tisztelt Vásárlónk! Fizetésnél kérje az ingyenes adattörlő kódot adatainak biztonsága érdekében! A Kormány döntése alapján a kereskedő minden tartós adathordozó termék vásárlásakor köteles ingyenes adattörlő kódot biztosítani. További információk a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság honlapján: https://nmhh.hu/veglegestorles |
| Belső memória | 8 GB |
| Belső tárhely | 256 GB |
| Bluetooth | Igen |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Internet hozzáférés | 5G / Wifi |
| Kamera (előlapi) | 5MP FF |
| Kamera (hátlapi) | 8MP autofókusz |
| Kijelző felbontás | 2560x1600 |
| Kijelző méret | 11" |
| Méretek | 166,15 × 254,59 × 6,99 mm |
| Operációs rendszer | Android |
| Processzor típusa | MediaTek Dimensity 6300 |
| Súly | 480 g |
| Szín | Szürke |
| Tárhely bővíthetőség | Van |




24 hónap garancia








