PHANTEKS Glacier One 360M25G2 LCD - Fekete
Termékkód: PH-GO360M25G2LCD_DBK01
Intel és AMD processzorokra, 3 db 120 mm ventilátor, 350 - 2000 ±10% RPM, D-RGB világítás, LCD
Külső raktáron elérhető, 1-2 munkanapon belül átvehető üzletünkben. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Specifikációk
| CPU típus | Univerzális |
| Foglalat típusok (Intel) | LGA 115x |
| Hűtés típus | Vízhűtés |
| Hűtő magasság | 27 mm |
| Kijelző | Igen |
| Kompatibilitás - AMD AM4 | Igen |
| Kompatibilitás - AMD AM5 | Igen |
| Kompatibilitás - Intel LGA 1151 | Igen |
| Kompatibilitás - Intel LGA 1200 | Igen |
| Kompatibilitás - Intel LGA 1700 | Igen |
| Kompatibilitás - Intel LGA 1851 | Igen |
| LED világítás | Igen |
| Maximum légszállítás | 72,72 CFM |
| Maximum zajszint | 35,13 dBA |
| Radiátor mérete | 397 x 120 x 27 mm |
| Ventilátor fordulatszám | 350 - 2000 ±10% RPM |
| Ventilátor méret | 120 mm |
| Ventilátorok | 3db |
| Vízhűtés radiátor méret | 360 |




24 hónap garancia








