Sony Bravia FW-55BZ30L
Termékkód: FW-55BZ30L
55 hüvelykes, 3840x2160 UHD, 4K HDR Processor X1, LCD, HDR10, DolbyVisoin, Beépített hangszóró, Android TV, Wifi
Ez a termék rendelhető, 7-10 munkanapon belül átvehető személyesen. Kiszállítás esetén további 1-3 munkanap.
Termék leírás
Specifikációk
| Beépített WiFi | Van |
| Csatlakozó - Audio (Fülhallgató) kimenet | 1 db |
| Csatlakozó - Audio (jack) bemenet | 1 db |
| Csatlakozó - HDMI kimenet | 4 db |
| Csatlakozó - RJ45 | 1 db |
| Csatlakozó - USB 2.0 | 2 db |
| Felbontás | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Hangszóró | Van |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 60Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 55" |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Méret | 1243 x 787 x 338 mm (állvánnyal) 1243 x 721 x 71 mm (állvány nélkül) |
| Operációs rendszer | Android TV |
| Panel típusa | LCD |
| Processzor | 4K X-Reality PRO |
| Súly | 16.6 kg (állvánnyal) 15.7 kg (állvány nélkül) |
| Típus | Nagyméretű kijelző |
| VESA rögzítés | 300x300 |




36 hónap garancia








