Zalman Z1 PLUS
Termékkód: Z1 PLUS
ATX/ mATX/ Mini-ITX ház, 3db beépített 120mm-es ventilátor.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| 2,5 colos bővítőhely | 3db |
| 3,5 colos bővítőhely | 2db |
| 5,25 colos bővítőhely | 1db |
| Beépített ventilátor | 3db |
| Előlapi csatlakozók | 1 x Headphone Jack 1 x Mic 2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 Power Button Reset Button LED Button |
| Folyadékhűtés támogatás | Igen |
| Formátum / Méret | ATX / mATX / mITX |
| Ház anyaga | Acél / Műanyag / Edzett üveg |
| Ház méretei | 463(D) x 209(W) x 485(H)mm |
| Ház típusa | Álló |
| Max. CPU hűtő méret | 163mm |
| Max. VGA hosszúság | 385mm |
| Súly | 5kg |
| Szín | Fekete |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Ventilátor helyek száma | 8db |
| Vízhűtés radiátor méret | 280 |




24 hónap garancia








