Lian Li HydroShift LCD 360R White
Termékkód: HSLCD36RW
Vízhűtés Intel és AMD processzorokhoz, 3x 120 mm ventilátor, max. 3200 RPM (PWM), 79.9 CFM, 30dB(A) Max., LCD kijelző
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| CPU block mérete | 73.2 x 73.2 x 58.6mm |
| CPU típus | Univerzális |
| Hűtés típus | Vízhűtés |
| Kijelző | Igen |
| Kompatibilitás - AMD AM4 | Igen |
| Kompatibilitás - AMD AM5 | Igen |
| Kompatibilitás - Intel LGA 1700 | Igen |
| Kompatibilitás - Intel LGA 1851 | Igen |
| LED világítás | Igen |
| Maximum légszállítás | 79.9 CFM(Max.) |
| Maximum zajszint | 30 db(A) |
| Radiátor mérete | 403 x 124.5 x 31mm |
| Ventilátor fordulatszám | 300~2400 RPM |
| Ventilátor méret | 120 mm |
| Ventilátorok | 3db |
| Vízhűtés radiátor méret | 360 |




24 hónap garancia








