Cooler Master MasterBox NR200P - Fehér
Termékkód: MCB-NR200P-WGNN-S00
Mini-ITX / Mini-DTX ház, 2db beépített 120mm-es ventilátor.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| 2,5 / 3,5 colos bővítőhely | 1 db |
| 2,5 colos bővítőhely | 2db |
| 3,5 colos bővítőhely | 1db |
| Beépített ventilátor | 2db |
| Előlapi csatlakozók | 2x USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)1x 3.5mm Headset Jack (Audio+Mic) |
| Folyadékhűtés támogatás | Igen |
| Formátum / Méret | Mini ITX, Mini DTX |
| Ház anyaga | Acél / Műanyag / Edzett üveg |
| Ház méretei | 376 x 185 x 292mm |
| Ház típusa | Álló |
| Max. CPU hűtő méret | 155 mm |
| Max. VGA hosszúság | 330 mm |
| Szín | Fehér |
| Tápegység | Tápegység nélkül |
| Ventilátor helyek száma | 7db |
| Vízhűtés radiátor méret | 240 |




24 hónap garancia








