CORSAIR XENEON 315QHD165
Termékkód: CM-9020007-PE
31.5 hüvelykes, 2560x1440 WQHD, 165Hz, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, IPS, HDR10, Dönthető, Forgatható, Magasság állítás
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Állvány | Dönthető Forgatható Magassága állítható |
| Betekintési szög | 178°/178° |
| Csatlakozó - DisplayPort | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.0 | 2 db |
| Felbontás típus | 2560 x 1440 (WQHD) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| G-Sync támogatás | Igen |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | HDR10 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 165Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 31.5" |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Maximum fényerő | 300 nit |
| Panel típusa | IPS |
| Súly | 12 kg |
| Színmélység | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Színtér megjelenítés | sRGB / DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 99% sRGB / 90% DCI-P3 |
| Válaszidő | 8 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








