MSI PRO MP225V
Termékkód: 9S6-3PE0CM-001
21,45 hüvelykes, 1920x1080 FullHD, 100Hz, Adaptive Sync, VA, Dönthető
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető: -5° ~ 20° |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - D-Sub/VGA | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 1.4 | 1db |
| Felbontás típus | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Háttérvilágítás | LED |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 100Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 21.45" |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Maximum fényerő | 300 cd/m2 |
| Méret | 492.9 x 182.4 x 377.8 mm |
| Panel típusa | VA |
| Súly | 2.5 kg |
| Színmélység | 10 bit (8 bit + FRC) |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




24 hónap garancia








