Gigabyte GeForce RTX 4060 OC 8GB GDDR6
Termékkód: GV-N4060OC-8GL
GeForce RTX 4060, 8GB GDDR6, 128bit, DirectX 12, 2x DisplayPort 1.4a, 2x HDMI 2.1a
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Ajánlott tápegység | 450W |
| Csatlakozó - DisplayPort | 2db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2db |
| GPU típus | Nvidia |
| Hossz | 182mm |
| Max. felbontás | 7680 x 4320 pixel |
| Memória méret | 8GB |
| Memória órajel | 17 Gbps |
| Memória sávszélesség | 128bit |
| Memória típus | GDDR6 |
| OpenGL | OpenGL 4.6 |
| Tápcsatlakozó | 8 pin |
| Videó chipset | GeForce RTX™ 4060 |




36 hónap garancia








