Genius SP-HF1800A II 2.0 hangfal - Fekete
Termékkód: 31730031400
Fekete fa hangfalak, 60W RMS, 85 dBA
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Specifikációk
| Csatlakozás | 3.5 jack |
| Frekvencia | 20 Hz - 20 000 Hz |
| Hang csatlakozók | 3.5mm jack |
| Hangerő szabályzó | Van |
| Kompatibilitás | 0,14 hüvelykes (3,5 mm) bemenettel működik, beleértve a televíziót, számítógépet, okostelefont és táblagépes zenelejátszót |
| Maximális hangnyomás | 85 dBA |
| Méret | 167,44 x 145,00 x 383,80 mm |
| Súly | 7240 g |
| Szín | Fekete |
| Távvezérlés | Nincs |




24 hónap garancia








