ASUS ROG Swift PG38UQ
Termékkód: 90LM08M0-B01170
38 hüvelykes, 3840x2160 4K, 144Hz, IPS, AdaptiveSync, AMD FreeSync Premium Pro, G-SYNC, DisplayHDR 600, Dönthető, Beépített hangszóró
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Adaptive-Sync | Van |
| Állvány | Dönthető: -5° ~ 5° |
| Betekintési szög | 178° / 178° |
| Csatlakozó - Audio bemenet | Van |
| Csatlakozó - DisplayPort (kimenet) | 1db |
| Csatlakozó - HDMI 2.1 | 2 db |
| Csatlakozó - USB 3.2 Gen1 Type-A | 4 db |
| Felbontás típus | 3840 x 2160 (4K) |
| FreeSync támogatás | Igen |
| G-Sync támogatás | Igen |
| Hangszóró | Van |
| HDR támogatás | Igen |
| HDR tanusítvány | VESA DisplayHDR 600 |
| Képarány | 16:9 |
| Képfrissítés | 144Hz |
| Készülékház szín | Fekete |
| Kijelző bevonat | Matt |
| Kijelző méret | 38" |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Maximum fényerő | 600 cd/m2 |
| Méret | 86.10 x 58.39 x 25.54 cm (állvánnyal) 86.10 x 52.22 x 4.78 cm (állvány nélkül) |
| Pixelméret | 0.219mm |
| Súly | 10.23 kg (állvánnyal) 9.04 kg (állvány nélkül) |
| Színtér megjelenítés | DCI-P3 |
| Színtérlefedettség | 98% DCI-P3 |
| Válaszidő | 1 ms |
| VESA rögzítés | 100x100 |




36 hónap garancia








