Cooler Master Cosmos C700M Full Tower - Ezüst-fehér
Termékkód: MCC-C700M-WG5N-S00
Mini-ITX / Micro-ATX / ATX / E-ATX ház, 4db beépített ventilátor, Edzett üveg
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| 2,5 colos bővítőhely | 5db |
| 3,5 colos bővítőhely | 5db |
| 5,25 colos bővítőhely | 1db |
| Beépített ventilátor | 4db |
| Előlapi csatlakozók | 1 x USB 3.1 4 x USB 3 |
| Folyadékhűtés támogatás | Igen |
| Formátum / Méret | ATX / mATX / mITX / EATX |
| Ház anyaga | Acél / Edzett üveg |
| Ház méretei | 306 x 651 x 650 mm |
| Ház típusa | Álló |
| Max. CPU hűtő méret | 198 mm |
| Max. VGA hosszúság | 490mm |
| Súly | 23,8 kg |
| Szín | Ezüst-fehér |
| Ventilátor helyek száma | 8db |
| Vízhűtés radiátor méret | 420 |




24 hónap garancia








