Razer Opus X - Mercury
Termékkód: RZ04-03760200-R3M1
Vezetéknélküli headset aktív zajszűréssel (ANC) és alacsony késleltetésű kapcsolattal.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| Aktív zajszűrés | Van |
| Csatlakoztatás | Bluetooth |
| Frekvencia-tartomány | 20 Hz – 20 kHz |
| Hangsugárzó | 40mm |
| Kialakítás | Fejpántos |
| Lejátszási idő | 30 hours with ANC on / up to 40 hours with ANC off |
| Súly | 270 g |
| Szín: | Fehér |
| Típus | Headset |
| Vezérlés | Hangerő vezérlés |
| Vezeték nélküli technológia | Bluetooth 5.0 |




24 hónap garancia








