Logitech Ultimate Ears MEGABOOM 3 Wireless Bluetooth Speaker - Ultraviolet Purple
Termékkód: 984-001405
A tökéletes partiindító szupererőteljes és magával ragadó 360°-os hangzással, mennydörgő basszussal, egyérintéses vezérléssel és még sok mással.
Ez a termék jelenleg nem rendelhető
Termék leírás
Specifikációk
| A csomag tartalma | MEGABOOM 3 hangszóró Micro-USB kábel Hálózati adapter Gyors üzembe helyezési útmutató |
| Bluetooth hatótávolság | A mobil játéktartomány akár 45 m |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Hangerő szabályzó | Van |
| Hangrendszer típus | Hordozható hangszóró |
| Méret | 225 x 87 mm |
| Súly | 925 g |
| Szín | Lila |
| Üzemidő | Akár 20 órás akkumulátor-üzemidő |




24 hónap garancia








